Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Kurgurama

Kurgurama

"Seçkin ve Kolay Alışverişin Yeni Adresi“

Durum:
İnternet’te bilgi kirliliği gibi ürün kirliliği de had safhada. Tüketiciler, adeta ürün çöplüğü haline gelmiş bazı mega alışveriş sitelerinde kayboluyorlar.
Bu sitelerde yerini alacak satıcılar ise mağazalarını kurmakta ve işletmekte zorlanıyorlar. Mağaza kurulumu sırasında birçok katı ve karmaşık kurallarla boğuşuyorlar. Sipariş, teslimat, tahsilat gibi operasyonlarda destek alacakları zaman, muhatap bulmakta güçlük çekiyorlar.

İhtiyaç:
“kurgurama” tüm karmaşıklıktan arındırılmış, alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bir pazar yeri / e-ticaret sitesi. Özenle seçilmiş ürünlerin bir araya geldiği, kolay ve seçkin bir alışveriş sitesi.

İcat:
Satıcı ile bire bir iletişimi esas alan, cazip satış komisyonu uygulayan, Kurgu Dijital Ajans'ın merkezde olduğu ve çoğunluğu Kurgu müşterilerinden oluşmuş bir iş topluluğu.

Kime Uygun?
Hızlı kolay ve seçkin alışveriş seven tüketiciler. İşini etkili bir şekilde büyütmek isteyen firmalar.

Brand: Kurgurama
AÇIKLAMATEMASSIZ PAYLAŞIM Size özel olarak gönderdiğimiz NFC teknolojili çip ile karşı tarafa temasız anında bilgilerini verebilirsiniz. Karşı tarafta uygulamaya ihtiyaç yoktur.QR Diji Card uygulamasındaki profilinizde bulunan QR kod ile anında karşı tarafa bilgilerinizi verebilirsiniz. Karşı ta..
590,00TL
Vergiler Hariç:590,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır