Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Sistem Nasıl İşliyor?

“Öncelik Kurgu Müşterilerine!”

Her Kurgu Dostu Kurgurama’da herhangi bir ücret ödemeden mağaza sahibi olabiliyor. Mağazanın tasarımı, ürünlerinin seçilmesi, tanımlama desteği, mağaza profilinin tanımlanması, müşteri ilişkilerde destek, e-ticaret danışmanlığı vb. tüm hizmetler Kurgu Dijital Ajans Ekibi tarafından ücretsiz yerine getirilmektedir. Mağaza panel giriş bilgileri teslim edilmektedir.

Ne Tip Ürünler?

Kurgurama’ya eklenen her ürün, titizlikle seçilir, onaylanır ve Kurgurama’ya eklenir. Eklenen her ürün tanımlamaları eksiksiz detaylandırılarak satışa sunulur. Sisteme eklenecek ürün nitelikli detaylara sahip değil ise, asla yer almamaktadır.

Tanıtım

Sosyal Medya: Kurgurama mağazalarının ve ürünlerinin tanıtımları Kurgu Dijital Ajans Ekibi tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Bağlantılar: Mağaza sahibinin kurumsal web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından Kurgurama’ya bağlantılar verilmesi sağlanmaktadır.

E-bülten: Periyodik olarak Kurgurama’nın konseptini, mağazalarını ve ürünlerini tanıtan e-bültenler gönderilmektedir.

Video: Platformu tanıtacak kısa video çekimler yapılacaktır.

Toplantılar: Kurgurama, üye mağaza sahiplerini bir araya getirerek bir birileri arasında fikir alışverişi yapmalarına ve iş geliştirmelerine imkan sağlamaktadır.

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır