Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Pharmaozon Roll On

Pharmaozon Roll On
Pharmaozon Roll On
850,00TL
Vergiler Hariç: 850,00TL

Tedarikçinin Bilgileri

Pharmaozon Cilt Bakımı

Hız
(0/5)
Fiyat
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)

Toplam Ürünler7

Özellikler:

  • Saf okjijen molekülleri içerir.
  • Hücre Yenileyicidir.
  • Anti-Aging etkilidir.
  • Omega 3-6-9 içerir. Cildi nemlendirir,onarır.
  • Cilde canlılık,parlaklık verir
  • Cildi Besler
  • El Yüz ve Vücut içindir.
  • Roll-on özelliği sayesinde daha rahat kullanılmaktadır.

Kullanım Alanı: 


Kol altı ve Bikini bölgesinde karartıları açmaya yardımcıdır.


Yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Mikro dokuda bozulmuş olan oksijen dengesinin yeniden düzenlemesine yardımcı olup yaşlanmayı geçiktirir.Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur.Cilde canlılık ve parlaklık verir.Cilt hücrelerinin büyüme, bölünme ve yenilenmesini sağlamaya destek olur, cildin peptit bağlarının oluşan elastik liflerini korumaya yardımcıdır.Doğalbotoks etkisini destekler.Onarım ve yenileme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır. 

Leke:Yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için formüle edilmiş ve cildin tonlamasını sağlayan güçlü bir hücre yenileyici serumdur. 

Sivilcelerde: İceriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde sivilcelere karşı etkilidir.Yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcıdır.Gözenekleri sıkıştırır ve komedon –siyah noktalar –oluşumunu önler. Baçaklardaki dolaşımın sisteminin düzene girmesine ve bölgedeki portakal kabuğu görümünü gidermesine yardımcıdır. 

Çatlaklar:Çatlakların görünümünün hafiflemesine destektir.Sadece dış yüzeyi yumuşatmakla kalmaz içerden destek sağlar.Cildin esnemesine yardımcı olur.Nemlendirir, kuruluğu giderir. 

Ter Kokuları:İstenmeyen tüm kokuları ve ter kokularını engellemeye karşı bir kapatıcıdır. 

Lazer Epilasyon Sonrasında:Nemlendirici özelliğinden dolayı yardımcıdır. El ve ayaklarda oluşmuş doku sertleşmelerinin ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesine yardımcıdır. 

Topuk Çatlaklıkları:Formülasyonun da bulunan etken maddelerle sıvı kaybını önleyerek topuk çatlaklarını giderir. 

Vücut Kuruluğu:Banyodan önce veya sonra masajla tüm vücuda uygulanmak sureti ile vücut kuruluğunu gidermeye yardımcıdır. 

Saçlarda:Saçlara uygulandığı taktirde saç kök hücrelerini ve saçları besleme özelligi vardır. Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi belirgin bir ölçüde azaltır.Boya ve benzeri işlemler sonucunda yıpranış saçları canlandırır ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. 

PHARMAOZON NASIL KULLANILIR ?

Kırışıklıklar –Antiaging:Temiz ve kuru cildinize günde iki kez uygulayınız. 

Sivilce:Temizlenmiş cilde sivilcelerin üzerine günde iki kez uygulanır. 

Leke:lekeli bölgeye önce peeling uygulayarak ölü deriyi atınız düzenli olarak sabah akşam uygulayınız.Gündüz güneş korumanızı ihmal etmeyiniz. 

Topuk Çatlakları Ve Doku Sertleşmesi:Doku sertleşmesi ve topuklardaki çatlakların giderilmesi için geceden ilgili bölgeye sürüp pamuklu çorap giyerek uygulayınız. Temiz vücuda sabah ve akşam düzenli olarak masaj olarak uygulayınız. 

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır