Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Pharmaozon Profesyonel Cilt Bakım Kremi 50 ML

Pharmaozon Profesyonel Cilt Bakım Kremi 50 ML
Pharmaozon Profesyonel Cilt Bakım Kremi 50 ML
1.250,00TL
Vergiler Hariç: 1.250,00TL

Tedarikçinin Bilgileri

Pharmaozon Cilt Bakımı

Hız
(0/5)
Fiyat
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)

Toplam Ürünler7

PHARMAOZON Peptıdeantı Agıng Krem 50 ml

  • Pharmaozon Profesyonel Anti Aging Krem Peptide + Vitamin Complex Cilt Bakım Kremi Yüzdeki kırışıklıkların azaltılmasına ve fibroblast hücrelerinin uyarılmasına yardımcı olan Profesyonel Anti Aging Krem Peptide+Vitamin Complex Cilt Bakım Kremi, kırışıklıkların görünümlerinin azaltılmasına ve kollajen yapımının arttırılmasına yardım etmektedir.
  • Güneşin Zararlı UV ışınları nedeniyle oluşan cilt lekelerinin, yaşlılık lekelerinin ve çizgilerinin gözle görülür şekilde azaltılmasına yardım eden bu ürün, ciltteki elastikiyet kaybının da önlenmesine yardımcı olmaktadır. Yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olan Pharmaozon Profesyonel Anti Aging Krem Peptide + Vitamin Complex Cilt Bakım Kremi, kolajen üretiminin arttırılmasına ve cildin her zaman genç görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun miktardaki A ve E gibi antioksidanların etkisiyle cildin nemlendirilmesine ve doğal bir canlılık kazanmasına yardımcı olmaktadır. 
  • Özellikleri : Benzeri olmayan nemlendirme özelliği sayesinde Pharmaozon Profesyonel Anti Aging Krem Peptide+Vitamin Complex CiltBakım Kremi, cildin ipeksi bir dokuya kavuşmasına ve düzenli kullanımda ise erken yaşlanma etkilerinin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Ciltteki elastikiyetin ve dayanıklılığın artırılmasına yardım eden bu ürün, zengin formülü sayesinde cildin nemlendirilmesine ve korunmasına yardım etmektedir. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için özel olarak geliştirilmiş olan bu ürün, cildin sıkılaştırılmasına ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Uygulanan Bölge: Tüm yüz, boyun, kaz ayağı çevresi ve çene bölgesine uygulanmaktadır.
  • Kullanım Şekli: Günde iki defa, yüz, boyun, kaz ayağı çevresi ve çene bölgesine çok az miktarda krem ile dairesel masaj yapılarak uygulanmaktadır.
  • Kullanım Miktarı ve Zamanı: Çok az miktarda Pharmaozon Profesyonel Anti Aging Krem Peptide+Vitamin Complex CiltBakım Kremi, günde iki defa uygulanmaktadır.

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır