Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Bahdeniz Yöresel Antep ürünleri

Bahdeniz Yöresel Antep Ürünleri

Gaziantep'in doğal ve katkısız lezzetlerini, kendine özgü kıyafet ve eşyalarını, dünya genelinde bilinen eşsiz tatlarını, en iyi hizmet kalitesi ve anlayışıyla müşterilerine sunmayı hedefleyen Bahdeniz Yöresel Antep Ürünlerini 2023 yılında faaliyete başlayarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 

Amacımız : ‘ ’Bizim oraların lezzeti bir başka olur ‘’ diyerek özlem çekenlere en kaliteli en güvenilir yöresel ürünleri tam yerinden ve taze taze getirerek sofralarınıza sunmak ve aynı zamanda lezzet meraklılarının belki de hiç duymadıkları birçok yöresel çeşitlerle tanıştırabilmektir.

Bahdeniz ailesi olarak; tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanın bilinci ve sorumluluğu içindeyiz. Firmamız gerek misyonu, gerekse çalışma prensibi olarak doğrudan kaliteye önem vermektedir. Ürünlerimizin tamamını çevre köylerden özel olarak, doğal ve katkısız olarak mevsiminde temin ediyor ve sizlere sunuyoruz.  

 

Bahdeniz Ev Yapımı Evlik  Acı Pul Biber 1kgPul biberin başkenti en kaliteli ve lezzetli pul biberlerin yetiştiği Gaziantep  yöremize ait. Tamamen doğal üretilmiş acılı pul biberimiz üreticimizden tüketicimize iletiyoruz. Tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi yok, renklendirici yo..
210,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Bahdeniz Ev Yapımı Evlik  Acı Pul Biber 500grPul biberin başkenti en kaliteli ve lezzetli pul biberlerin yetiştiği Gaziantep  yöremize ait. Tamamen doğal üretilmiş acılı pul biberimiz üreticimizden tüketicimize iletiyoruz. Tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi yok, renklendirici yok, en iyis..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
Bahdeniz Ev Yapımı Evlik  Acı Pul Biber 250grPul biberin başkenti en kaliteli ve lezzetli pul biberlerin yetiştiği Gaziantep  yöremize ait. Tamamen doğal üretilmiş acılı pul biberimiz üreticimizden tüketicimize iletiyoruz. Tamamen doğal, hiçbir katkı maddesi yok, renklendirici yok, en iyis..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Bahdeniz-Ev Yapımı Antep Domates Salçası 1kgYöresel Ev Yapımı %100 Natürel Doğal Güneşte Kurutulmuş Domates Salçası 1 KG Tamamen El Emeği İle Özenle Ve Titizlikle Üretilen Mutfakların Vazgeçilmezi Domates Salçası . ..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Bahdeniz-Antep Tatlı Biber Salçası 1kgTatlı Antep salçası, güneşte kurutularak yapılmaktadır. Doğal yöntemlerle kurutulduğu için çok enfes bir aroması vardır. Kaliteli ürün olması bakımından katı kıvamdadır...
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Bahdeniz-Antep Acı Biber Antep Salçası 1kgAcı  Antep salçası, güneşte kurutularak yapılmaktadır. Doğal yöntemlerle kurutulduğu için çok enfes bir aroması vardır. Kaliteli ürün olması bakımından katı kıvamdadır...
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
Bahdeniz-Natürel Sızma Zeytinyağı 1L Zeytinyağı 1L  Bahdeniz Natürel Sızma Zeytinyağı’nın özelliklerini anlatırken sıkça değindiğimiz konulardan biri de, yağımızı üretirken tercih ettiğimiz soğuk sıkım yöntemi oluyor. Ürünümüzü..
280,00TL
Vergiler Hariç:280,00TL
Bahdeniz-Natürel Sızma Zeytinyağı 2,5L Zeytinyağı 2,5L   Bahdeniz Natürel Sızma Zeytinyağı’nın özelliklerini anlatırken sıkça değindiğimiz konulardan biri de, yağımızı üretirken tercih ettiğimiz soğuk sıkım yöntemi oluyor. Ürünüm&u..
630,00TL
Vergiler Hariç:630,00TL
Bahdeniz-Natürel Sızma Zeytinyağı 5L Zeytinyağı 5L   Bahdeniz Natürel Sızma Zeytinyağı’nın özelliklerini anlatırken sıkça değindiğimiz konulardan biri de, yağımızı üretirken tercih ettiğimiz soğuk sıkım yöntemi oluyor. Ürünümü..
1.190,00TL
Vergiler Hariç:1.190,00TL
Bahdeniz-Natürel Sızma Zeytinyağı 17L Bahdeniz Natürel Sızma Zeytinyağı’nın özelliklerini anlatırken sıkça değindiğimiz konulardan biri de, yağımızı üretirken tercih ettiğimiz soğuk sıkım yöntemi oluyor. Ürünümüzü farklı kılan bu tekn..
3.500,00TL
Vergiler Hariç:3.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır