Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

TTS İnternational

TTS İnternational;
2019 yılının Temmuz ayında %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk şirketidir. Merkezimiz turizmin gözbebeği olarak bilinen Antalya’da olup, tüm ülkelere ihracat yapabilen global bir firmayız.

Adını Transdermal Terapötik Sistem’den esinlendiğimiz, aynı zamanda Transdermal dalga teknolojisi olarakta bilinen TTS medikal bantları oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Yaşam kalitenizi yükseltmek / hayat standartlarınızı değiştirmek ya da her ikisine de birlikte sahip olmak adına tüm deneyim ve donanımlarımızı sizlerle paylaşmaya hazırız.
Bu sayede yerli sermayenin verdiği özgüven ile ülke ekonomisine dinamizm katacak, ülkemizin dış pazar ayaklarından biri olacak, aynı zamanda ürün kullanıcılarının hayatlarına bambaşka bir enerjiyi katmış olacağız...

PİNEAL PATCHMelatonin5-HTPValerian rootMagnesiumVitamin B6ZincEtken maddelerinden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır.Kullanım şekli: Tek kullanımlık olan transdermal bantlar tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deriye uykudan 30-60 dakika önce yapıştırılarak..
910,00TL
Vergiler Hariç:910,00TL
İÇİNDEKİLERLargininGinkgo Biloba Ginseng CVitamini DVitamini KVitamini B6Vitamini B9Vitamini B12Etken maddelerinden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır.Kullanım şekli: Tek kullanımlık olan transdermal bantlar tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deriye y..
980,00TL
Vergiler Hariç:980,00TL
FIT PATCHGarcinia Cambogia     Caralluma FimbriataPalmitoyl TripeptideSpirulinaPsyllium HuskL carnitine  Bitter melon Camellia SinensisGinger GuaranaLeptinEtken maddelerinden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır.Kullanım şekli: ..
910,00TL
Vergiler Hariç:910,00TL
OMEGA & KOENZİM PATCHİÇİNDEKİLERKrill oilOmega 3Koenzim Q10 Omega 9Vitamin EEtken maddelerinden oluşan tek bir transdermal bant olarak kullanıma hazır.Kullanım şekli: Tek kullanımlık olan transdermal bantlar tüysüz, temiz, kuru ve cilt bütünlüğü bozulmamış deriye yapıştırılarak kullanı..
910,00TL
Vergiler Hariç:910,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır