Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

Kedi Bakım Ürünleri

Ürün Bilgisi: Deri ve tüylerinin bakımlı, parlak, canlı durmasını sağlar. Mevsimsel olmayan tüy dökülmelerini azaltır. Kötü kokulara etken olan etkenleri elimine eder. Fito Aromaterapi özleriyle kedi veya köpeğinizin kalıcı, hoş bir kokuda olmasını sağlar. İÇİNDEKİLER..
194,12TL
Vergiler Hariç:194,12TL
ÜRÜNÜMÜZ YENİLEBİLİR KOZMETİK SINIFINA GİRMEKTEDİR. Ürünümüzün içeriğinde bulunan hammaddeler, yenilebilir gıda maddeleri olduğu için kedi ve köpeğiniz tarafından yalanması veya yutulması halinde bir problem oluşturmamaktadır. Ürün Bilgisi: Kedi ve köpekler için ağız sağlığı..
158,64TL
Vergiler Hariç:158,64TL
Ürün Bilgisi: Evcil hayvanların (kedi, köpek) bıraktığı kötü kokuyu özel formülü ile hapseder ve bakterilerin yayılmasını engeller. % 100 Doğal formüllü ürünümüz, evcil hayvanlarınızın, sizin ve çocuklarınızın en çok zaman geçirdiği alanların mis gibi kokmasını sağlar. Koku Gid..
158,64TL
Vergiler Hariç:158,64TL
Ürün Bilgisi: Kedi ve köpekler için patilerde oluşan, deri çatlamalarını ve kuruluğu önleyen pati bakım kremidir. Nemlendiricili içeriği sayesinde patilerin kurumasını ve çatlamasını önlemektedir. Özellikle pati altında oluşan çatlak, kesik ve tahrişleri iyileştirmeye yardımcı olur, patileri ..
220,12TL
Vergiler Hariç:220,12TL
Ürün Bilgisi: Kedi ve köpeklerde tüy canlılığı ve sağlığını korumak ve desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir. Kedi ve köpeklerin tüylerinde canlı ve sağlıklı tüy yapısını sağlamak için tüy diplerinde hızlı gelişimi sağlar. Tüy dökülmesini azaltmayı olumlu yönde etkileyen bir içeriğe..
259,42TL
Vergiler Hariç:259,42TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır