Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Pati Bakım Kremi 50mg

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Pati Bakım Kremi 50mg
HEVO Kedi ve Köpekler İçin Pati Bakım Kremi 50mg
220,12TL
Vergiler Hariç: 220,12TL

Tedarikçinin Bilgileri

Seda Sakacı Cosmetology

Hız
(0/5)
Fiyat
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)

Toplam Ürünler20

Ürün Bilgisi:
Kedi ve köpekler için patilerde oluşan, deri çatlamalarını ve kuruluğu önleyen pati bakım kremidir. Nemlendiricili içeriği sayesinde patilerin kurumasını ve çatlamasını önlemektedir. Özellikle pati altında oluşan çatlak, kesik ve tahrişleri iyileştirmeye yardımcı olur, patileri yumuşatır. Kedi veya köpeğinizin patilerini, kumlu, kirli ve sıcak asfalt gibi yüzeylere karşı korumaya yardımcı olur. Cilde rahatlık hissi sağlamaktadır. Patilerinde derin olmayan yüzeysel yaralar için kullanılabilmektedir.

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS:
Organic Shea Butter, Orange Oil, Lemon Oil, Tocopherol Acetate

PH: 4,2-5,6
Rengi: Açık Krem

Ürünün Kullanımı:
Özellikle sıcak havalarda kedi veya köpeğinizi dışarı çıkarmadan önce patisinin altına az bir miktar uygulanması tavsiye edilmektedir. Döşemelerde patilerden bulaşacak lekeleri önlemek için pati kreminin fazla sürülen kısmı mendil yardımıyla alınmalıdır.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Alerjisi olanlar için kullanılmaması tavsiye edilir. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Bu ürün sorumlu paketleme anlayışı ile %100 geri dönüştürülmüş karton kutu ve cam ambalajda sunulmuştur. Ambalajlar görsellere göre farklılık gösterebilir.

Markamız, prensipleri gereği  GMP sistemlerinde (İyi Laboratuvar Uygulamaları) sürdürülebilir anlayış ile bitkisel içeriklerle sağlıklı güzellik sunar.

Ürünümüz  Vegan ve hayvan dostudur, tıbbi ve aromatik bitkilerin bilimsel kullanımı ile oluşturulan güçlü formülasyonlarla oluşturulmaktadır.

Gramaj: 50mg
PH: 4.2 – 5.6
Renk: Açık Krem
Form: Krem
Ambalaj Tipi: Kavanoz

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır