Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Koku Giderici Sprey 100ml

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Koku Giderici Sprey 100ml
HEVO Kedi ve Köpekler İçin Koku Giderici Sprey 100ml
158,64TL
Vergiler Hariç: 158,64TL

Tedarikçinin Bilgileri

Seda Sakacı Cosmetology

Hız
(0/5)
Fiyat
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)

Toplam Ürünler20

Ürün Bilgisi:
Evcil hayvanların (kedi, köpek) bıraktığı kötü kokuyu özel formülü ile hapseder ve bakterilerin yayılmasını engeller. % 100 Doğal formüllü ürünümüz, evcil hayvanlarınızın, sizin ve çocuklarınızın en çok zaman geçirdiği alanların mis gibi kokmasını sağlar. Koku Giderici Sprey, çocuklarınızın endişelenmeden yüzeylerde oynamaya devam edebilmesi için zararlı kimyasallardan arındırılmış bir formüle sahiptir.

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS:
Water, lemon extrakt, portakal extrakt, Nane ucucu yag, Bitkisel gliserin Phenoxyethanol, Decylene glycol, Caprylyl glycol

PH: 5,2-5,6
Rengi: Beyaz Şeffaf

Ürünün Kullanımı:
Halı, koltuk, yatak, , yastık, yorgan, giysi, parke, kafes, köpek kulübesi, kedi kumu, çöp kutusu ve daha pek çok yerde evinizin havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz. Koku Giderici Sprey, mobilyalarınız içinde uygundur.

Uyarılar: Temizlik ürünü değildir, göz ya da cilt ile temas ettirmeyiniz.

Bu ürün sorumlu paketleme anlayışı ile %100 geri dönüştürülmüş karton kutu ve cam ambalajda sunulmuştur. Ambalajlar görsellere göre farklılık gösterebilir.

Markamız, prensipleri gereği  GMP sistemlerinde (İyi Laboratuvar Uygulamaları) sürdürülebilir anlayış ile bitkisel içeriklerle sağlıklı güzellik sunar.

Ürünümüz  Vegan ve hayvan dostudur, tıbbi ve aromatik bitkilerin bilimsel kullanımı ile oluşturulan güçlü formülasyonlarla oluşturulmaktadır.

Gramaj: 100ml
PH:
5.2 – 5.6
Renk: Beyaz Şeffaf
Form: Likit
Ambalaj Tipi: Sprey Şişe

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır