Menu
Your Cart
Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Bakım Spreyi 100ml

HEVO Kedi ve Köpekler İçin Bakım Spreyi 100ml
HEVO Kedi ve Köpekler İçin Bakım Spreyi 100ml
194,12TL
Vergiler Hariç: 194,12TL

Tedarikçinin Bilgileri

Seda Sakacı Cosmetology

Hız
(0/5)
Fiyat
(0/5)
Value
(0/5)
Price
(0/5)

Toplam Ürünler20

Ürün Bilgisi:
Deri ve tüylerinin bakımlı, parlak, canlı durmasını sağlar. Mevsimsel olmayan tüy dökülmelerini azaltır. Kötü kokulara etken olan etkenleri elimine eder. Fito Aromaterapi özleriyle kedi veya köpeğinizin kalıcı, hoş bir kokuda olmasını sağlar.

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS:
Water, lavender extract, cedar essential oil, patchouli essential oil, geranium essential oil, vegetable glycerin, Phenoxyethanol, Decylene glycol, Caprylyl glycol

PH: 5,2-5,6
Rengi: Beyaz Şeffaf

Ürünün Kullanımı:
Vücudun her tarafına yaklaşık 30 cm (iki karış) mesafeden, boyundan kuyruğa kadar püskürterek uygulayınız. Daha sonra temiz ve kuru bir tarakla köpek veya kedinizi tarayınız.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Alerjisi olanlar için kullanılmaması tavsiye edilir.

Bu ürün sorumlu paketleme anlayışı ile %100 geri dönüştürülmüş karton kutu ve cam ambalajda sunulmuştur. Ambalajlar görsellere göre farklılık gösterebilir.

Markamız, prensipleri gereği  GMP sistemlerinde (İyi Laboratuvar Uygulamaları) sürdürülebilir anlayış ile bitkisel içeriklerle sağlıklı güzellik sunar.

Ürünümüz  Vegan ve hayvan dostudur, tıbbi ve aromatik bitkilerin bilimsel kullanımı ile oluşturulan güçlü formülasyonlarla oluşturulmaktadır.

Gramaj: 100ml
PH: 5.2 – 5.6
Renk: Beyaz Şeffaf
Form: Likit
Ambalaj Tipi: Sprey Şişe

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır